hakkımızda

Brode Tasarım ve Üretim Merkezi

Firmamız 1990 yılından beri brode sektöründe faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan günümüze kadar sürekli yatırım yaparak ve çağın teknolojisine uyum sağlayarak sektörde başarıyı yakalamıştır. 2004 yılında iplik tesisini faaliyete sokmuş ve brode sektörüne ham madde tedariğine başlamıştır. Ürünlerinde kaliteyi en üst seviyede tutmak ve müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmak öncelikli hedeflerindendir. Müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak için üretim esnasında ki personelin eğitimini zamanında ve doğru şekilde verilmesine önem vermektedir.

Üretim esnasında kullanılan ham madde kalitesinin, üretilen ürün kalitesiyle doğru orantılı olduğunu bilen firmamız, ilk günden itibaren koşulsuz kaliteli ham madde ile üretim yapmaktadır. Doğaya saygılı ve doğayı kirletmeyen anlayış ile üretim yapan firmamız, gelecek nesillere yaşana bilir bir dünya bıraka bilme düşüncesi ile çalışmaktadır.

İlk günden beri yenilikçi, fikirlere açık, araştırmaya-geliştirmeye ve inovasyona önem veren ilkeleriyle firmamız büyümeye ara vermeden devam etmektedir.

Üretim Merkezimiz

Fabrika ve Üretim Makinaları